Складське господарство

Логістика разом із вашим складуванням і дистрибуцією має важливе значення для безперебійної роботи вашого ланцюжка поставок, а отже, і вашого бізнесу. Якщо це не виконується ефективно, страждають ваші замовники, клієнти та, зрештою, ваші доходи та персонал.

Надання сторонніх складських приміщень стає дедалі більшою потребою для компаній, які не мають місця або ресурсів для розміщення своїх запасів. Враховуючи важливість запасів для бізнесу, вибір правильних рішень для складського зберігання є важливим.

Професійно обладнані склади в США (DFW, LA, NY, NJ), Канаді та Великобританії надають повний спектр послуг для продавців Amazon:

 • Pre FBA (підготовка перед виконанням Amazon)
 • FBM (виконання продавцем)
 • Маркування ФНСКУ
 • Упаковка та пересилання коробок
 • Зберігання
 • Обробка повернень
 • Отримання контейнерів
 • Розпродаж проблемних запасів продукції власної торгової марки

Середні ціни

Професійно обладнаний склад із 80 000 футів² полиць

Розташований в 20 милях від одного з найбільших складів Amazon у США — FTW1

Власна вантажівка (10 піддонів) для доставки вантажів до Amazon, що в 2-3 рази економніше($300) ніж використання UPS

Підготовка та упаковка 1 одиниці коштує всього 0,9 дол. США!!!

Пересилання ящиків коштує лише 3 долари США за одиницю!!!

Доступні ціни, якість гарантована. У разі потреби надаються договори

Огляд складів

Screenshot 1 1
Screenshot 2

FAQ

 • Відправити своєму менеджеру пакувальний лист;
 • Звірити відповідність вантажу вимогам по розмірам, вазі та типу товару;
 • Промаркувати вантаж відповідно вимог до маркування;
 • При доставці SPD, надати менеджеру складу трекінг номер відправлень не пізніше ніж за 5 днів до доставки;
 • Для FCL, FTL, LTL попередньо узгодити зі складом дату прийому вантажу;

Кожне вантажне місце має бути промаркованим WRO етикеткою, яку надає менеджер складу. Без відповідного маркування прийом та ідентифікація вантажу на складі займає більше часу, може спричинити додаткові витрати.

Які вимоги до розмірів та ваги вантажу?
Розміри коробки не мають перевищувати 25 дюймів по кожній зі сторін. Вага коробки не має перевищувати 40 фунтів.
Висота вантажу на палеті не має перевищувати 60 дюймів. Вага палети – не більше 1500 фунтів.

Преп центри Petani Logistics розташовані в центральній частині США (TX), на Західному (CA) та Східному (NY/NJ) узбережжях, поблизу основних морських портів, аеропортів та найбільшої кількості діючих центрів Amazon. Станом на 2022 рік у Каліфорнії зосереджена найбільша кількість центрів Amazon – 35, за нею йдуть Техас – 28 і Нью-Джерсі – 17.

Розрахунок вартості складських послуг робиться для кожного складу окремо через особливості ринку складських послуг та податкування в США, Канаді та Великий Британії. Для розрахунку вартості Ви можете заповнити онлайн форму на сайт https://simple-agency.com.ua/warehouse-from/ або звернутись до одного з наших менеджерів, які з радістю Вам допоможуть https://simple-agency.com.ua/contacts/

Не знайдено schema.

Складське зберігання 

Складська логістика полягає в управлінні складськими процесами, тому вона тісно пов’язана з вантажоперевезеннями. Прибутковість бізнесу залежить від того, наскільки якісно налагоджено логістику складу. Складські послуги мають головну мету – знизити до мінімуму додаткові витрати на складське зберігання товару, а також запобігти пошкодженню вантажу.

Аутсорсинг складської логістики

Рішення про реалізацію товару зі складу крім переваг може спричинити низку труднощів, що пов’язані з відсутністю належного контролю над схемою продажів. Будівництво власного складу у своїй країні призводить до великих витрат та постійних фінансових вливань. Не варто також забувати про періодичні перевірки та юридичні витрати. При цьому, крім підтримки постійного функціонування складу, необхідно організувати своєчасну оплату праці робітникам та оптимальне зберігання вантажів. Подібного роду організація процесів складування і витрат виявляються під силу не для кожного підприємства. Тому найкращим рішенням буде довірити організацію логістики на вашому складі транспортно-експедиторської компанії SIMPLE Logistics.

Обираючи складські послуги у нас, ви отримуєте низку переваг:

 • економите свій час, адже організація всіх процесів складування та контроль ефективності передається нашим фахівцям;
 • отримуєте керування логістичними операціями на вашому складі;
 • вам надається допомога при підборі оптимальних умов зберігання нестандартних товарів;
 • у разі виникнення проблемних ситуацій ви можете бути впевнені у її оперативному врегулюванні.

Переваги роботи з SIMPLE Logistics

Компанія SIMPLE Logistics надає послуги зберігання, завантаження та вивантаження, пакування та пересилання товарів, обробки повернення, а також допомагає з розпродажем проблемних запасів продукції після маркетплейса Amazon. Облаштовані за вищим розрядом склади розташовані у США, Канаді та Великій Британії.

Фахівці компанії допоможуть вам знайти склад для вантажу будь-якого типу. Ми розрахуємо площу складів для бізнесу, яка дозволить розмістити вантаж незалежно від його типу та обсягу. Для зниження витрат на транспортування ми з радістю підберемо для вас ідеальне розташування складу та допоможемо з організацією ефективного керування процесами на складі.

При оформленні договору ми надаємо всю інформацію щодо пропонованих нами умов, тарифів, а також підготуємо всю необхідну документацію, що дозволяє без проблем розміщувати вантаж на складах для підприємств за кордоном з подальшими його продажами.