Морський транспорт залишається незамінним видом перевезень експорту та імпорту

Морські перевезення – це найбезпечніший вид транспортування вантажів, завдяки якому тисячі пакунків і контейнерів доставляються по всьому світу. Тому міжнародні морські перевезення стали глобальною діяльністю, яка потребує спеціалізованих суден. Що можна перевозити таким способом і як замовити послугу морського вантажоперевезення?

Можливості перевезення вантажів морем

Багато галузей промисловості разом із розвитком електронної комерції відчули зростання продажів як на національному, так і на міжнародному рівнях. Так, транспортний ринок морського, залізничного, автомобільного та авіаційного транспорту також динамічно розвивався.

Перевезення в багато країн, включаючи морські перевезення в США, можуть здійснюватися:

  • в стандартних контейнерах 20’DV, 40’DV, 40’HQ;
  • в спеціалізованих контейнерах FLAT RACK, OPEN TOP;
  • в рефрижераторних контейнерах REEFER (наприклад, продукти харчування) і так далі.

Найбільші компанії, які пропонують цей вид послуг, співпрацюють із судновласниками по всьому світу, виконуючи замовлення через найпопулярніші порти, розташовані в Гданську, Гамбурзі, Констанці, Клайпеді та Роттердамі.

Багаторічна співпраця з агентами означає, що компанії, що займаються експедируванням вантажів, дають можливість транспортувати вантажі до США, наприклад, відповідно до правил міжнародної торгівлі, які чітко та точно визначені Incoterms, EXW, FOB, DDU та DDP.

У регламенті вказані всі правила, що стосуються, наприклад, розподілу митних і транспортних витрат, страхування товарів або організації транспортування до порту призначення. Дуже важливим аспектом є також правильне пакування вантажу, якому часто доводиться долати тисячі кілометрів.

Більшість експедиторів мають детальні вказівки, що регулюють зобов’язання сторони-замовника щодо забезпечення безпеки посилки. Безумовно, варто подбати про міцну упаковку, яка захистить не тільки від пошкоджень, а й вологи.

Де замовити морський вантаж

Морські перевезення з Китаю, як з точки зору експорту, так і з точки зору імпорту, що зараз є популярним, повинні здійснюватися в першу чергу через надійну компанію з багаторічним досвідом і співпрацює з найбільшими судновласниками.

Прекрасним прикладом такої компанії буде Petani Logistics. Оформити замовлення на розцінку можна на сайті компанії. Пропозиція готується індивідуально на основі даних, наданих клієнтом. Чим більше деталей буде включено, тим повнішою та точнішою буде пропозиція.

Стандартними параметрами, які цікавлять експедитора, є порт навантаження і розвантаження, вид вантажу, його вага і достовірний опис вмісту вантажу. Якщо є можливість, краще скористатися телефонним зв’язком і консультацією фірми, що займається організацією морських перевезень. Безумовно, варто використовувати морські перевезення, оскільки це надзвичайно економічне та безпечне рішення.

Recent Posts